آزمایشگاه کنترل کیفیت

................

آزمایشگاه جامع کنترل کیفیت شرکت کرمانشاه دانه مدلل با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت است. آزمایشگاه کنترل کیفیت این مجموعه متشکل از بخش های میکروبیولوژی و فیزیکوشیمیایی می باشد که با هدف ارزیابی صحیح و دقیق، تمامی محصولات شرکت را از ابتدای ورود مواد اولیه تا خروج محصول نهایی کنترل و بررسی می نماید. کرمانشاه دانه اولین شرکت خوراک دام و طیور می باشد که استاندارد ملی ایران را در این زمینه دریافت نمود و باعث افتخار می باشد که واحد کنترل کیفیت بیش از نیم قرن در زمینه کنترل تولید محصول با کیفیت در این زمینه تلاش نموده و رضایت مشتریان نشان از فعالیت سازنده و دانش فنی متخصصان این واحد می باشد.

 

 

 

 

آزمایشگاه میکروبیولوژی

آزمایشگاه میکروبیولوژی کرمانشاه دانه مدلل با کلیه تجهیزات پیشرفته و متخصصین مجرب در این زمینه، امکان آزمایش و تشخیص طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها را در انواع خوراک دام و طیور و همچنین کلیه مواد اولیه مصرفی در این صنعت را دارا می باشد و میتواند سلامت محصولات خودرا با اطمینان خاطر تضمین نماید.

ادامه مطلب

 

 

 

آزمایشگاه فیزیکوشیمیایی

آزمایشگاه فیزیکوشیمیایی شرکت کرمانشاه دانه مدلل با پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی کشور آلمان قادر به جداسازی، شناسایی و بررسی کمی و کیفی اجزای محصولات و مواد اولیه خوراک دام و طیور می باشد.

ادامه مطلب